Hakkımzda

Sel Group İth. İhr. iç ve Dış Tic. Ltd. Şti.

Değerli İş Ortaklarımız,


Ticaret hayatımızda 47 yıllık geçen süreçte birey ve aile olarak, işlerimize olan sevgimiz saygımız müşteri menuniyetini ilke edinip, başarıda ana felsefenin müşteri memnuniyeti olduğuna inandığımız için, şirketlerimizin tüm paydaşları ile her zaman değer yaratmayı amaç edindik.. Sürdürülebilir iş modellerini hayal ettik, hayallerimizi zaman içerisinde birer birer hayata geçirerek, gerek istihdam gerekse ülkemiz ekonomisine katkı sağladık, bu hayallerimizi paylaşabileceğimize inandığımız çalışma arkadaşlarımızla birlikte çok uzun yıllar bıkmadan usanmadan aksine işlerimize dahada sıkı sarılarak severek çok daha iyisini başarmak için çalıştık, eleştiriye açık olduk ve her zaman deneyimlerimizden dersler çıkarıp, bir sonraki hedefimiz için harekete geçmeyi başardık..


                    İlk günden beri çalışanlarımıza ve sektör, ürün ve yeni teknolojiye yatırım yaptık, bu üç temelin üzerinde tüm hayallerimizin yükselebileceğine, tüm zorlukları aşabileceğimize yürekten inandık ve üstün çaba gayretle başarılı olduk. Dünyayı sektörel gelişmeleri ve sektör trendlerini yakından izledik, tüm paydaşlarımız ile saygın ve güçlü ilişkiler içerisinde olmayı başardık.. İşte şirketlerimizi sektöründe budenli çalkantılı geçen ülke ve dünya ekonomideki iniş çıkışlı serüveni yılmadan başarıyla büyüme yolunda sağlam adımlar atarak kısa sürede öne çıkaran ve öncü konumuna getiren felsefenin bu olduğuna inandık ve başardık..Gelecektede aynı felsefe ile aynı müşteri memnuniyeti ve bakış açısı ile tüm iş ortaklarımız ve paydaşlarımız için, farklı sektörlerde yatırım yaparak bu anlamda büyümek daha fazla değer yaratmaya devam edeceğiz. Özveriyle çalışan yönetim kadromuza, herbir şirketimizin başında bulunan aile bireyimize, bilgi ve becerilerinin yanı sıra işlerine yüreğini katan çalışanlarımıza, bizi her zaman yukarıya taşıyan müşterilerimize ve tüm paydaşlarımıza teşekkür ederiz..

Saygı ve Sevgilerimizle..
Vizyon

Artı değer yaratan bir şirketler grubu hayal ediyoruz..


Bulunduğumuz ortamda tüm paydaşlarımız için artı değer yaratan bir şirketler grubu olmanın sürdürülebilir bir başarı için en önemli kıstas olduğuna inanıyoruz. Müşteri memnuniyetini asıl hedef kabul edip, kaliteli ürünleri en uygun fiyatlar, en geniş çeşit ve en hızlı hizmet anlayışı içerisinde profesyonel ticari etik değerlerine sadık kalarak haklı itibarımızı ve sektörlerdeki kalite ve güvenilirliğimizi daha da ileriye taşımak ilkemiz olacaktır. Etrafımızdaki her şey hızla değişiyor, dünyadaki yeni gelişmeler ve trendleri yakından takip etmeli ve gelecek için hazır olmalıyız. Yeni sektör hizmet ve iş yapış modelleri üreterek, sektörde ve bulunduğumuz pazarda geleceği tüm çalışanlarımız ve iş ortaklarımızla birlikte inşa etmemiz gerektiğine inanıyoruz. Bu bizim 2023 vizyonumuzdur..

Vizyonumuzu gerçekleştirmek için, Bilgi deneyim ve tecrübemizle yaratıcı yenilikçi olma yolunda tüm gayret ve özveriyi ortaya koyarak mükemmel bir sonuç elde etmek istiyoruz.. İş ortaklarımız, kazanan bir ortamda iş yaptığımız müşteri ve tedarikçilerimize artı değer yaratan sürdürülebilir birliktelik samimi bir iş ortaklığı sunmak istiyoruz..Sektörümüz, dünya trendlerini ve gelişmeleri yakından takip edip, yeniliklerde öncü olmak ve modernleşmeye katkı vermek istiyoruz.. Dünya, yaptığımız her işte daha verimli ve ekonomik yollar bulmayı denemek ve kaynaklarımızı daha kalıcı ileriye dönük kullanarak istihdamı genişletmek istiyoruz.. Karlılık, Mükemmellik sorumlu olduğumuz herkese karşı uzun dönemde ortak değerlerimizi artıracak faaliyetlerde bulunarak şirketler topluluğumuzun güvenilirliğini en üst düzeye çıkarmak istiyoruz..

Misyon

Kaliteli bir hizmet anlayışı, prensipli ve dürüst bir kurumsal kimlik ile siz saygı değer ticari ortaklarımıza en iyiyi, en iyi şekilde sunmak.. Kısa vadeli ticari beklentiler yerine, uzun vadeli karşılıklı işbirliği ve memnuniyete dayalı oluşumları hedefleyerek tüm çalışanlarını buna teşvik etmek.. Oluşan piyasa şartlarında kendini en güzel şekliyle revize edip, sektörde süre gelen daima yenilikçi olmak misyonunu hep göz önünde tutarak bu bağlamda açılımlar yapmak..


selotosel.com

TÜRKİYE'NİN EN BOL ÇEŞİT, EN UYGUN FİYAT YEDEK PARÇA BURADA

Hemen Arayın!

Size yardımcı olmak için ve Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için buradayız, bu nedenle bizimle hemen temasa geçiniz. Whassap : 0532 135 08 60 Tel : 0212 587 07 20 - 0212 587 07 21 Fax : 0212 587 07 22

Mutlu Müşteri

55842+

Başarılı Çözüm

8270+

Profesyonel Tedarik

6410+

Yıllık Tecrübe

47 Yıl+